Niğde ve İlçerinde Kurban Keseceklere Büyük Kolaylık

Badak KöKurban Bayramı yaklaşıyor. Kurbanlık alacaksınız...yündeki hayvan üreticisi Hidayet Ağaoğlu sadece kurban satışı değil, sonrası içinde hizmet veriyor.

Niğde ve İlçerinde Kurban Keseceklere Büyük Kolaylık

Niğde'de Kurban keseceklere kolaylık
İlgili Galeriye Git
Tanıtım Haber

Kurban Bayramı yaklaşıyor. Kurbanlık alacaksınız... Kurbanlık aldınız bunu muhafaza etmek,  bakmak  için yer bulacaksınız.  Şimdi apartmanların depolarında dahi, koku ve ses gibi şikayetlerden dolayı tutamıyorsunuz.  Bir şekilde yer sorunu çözdünüz.  Elinizden kasaplık gelmiyorsa kasap derdine düşeceksiniz. Bayram günü kasap bulmak sorun... Sabah geleceğim der, öğleden sonra bile gelemez. Bekler durursunuz... Hadi kasap buldunuz kurbanı boğazlar, 4 parçaya ayırır ondan sonrası yine size kaldı. Zaman kaybı bir yana eti telef edersiniz. 

İşte,  kurbanlık alımından, kesip parçalanmasına kadar yaşanılan bu sorunların çözümünü Bor Badak Köyünde hayvan üreticisi Hidayet Ağaoğlu bulmuş.  Bor Badak Köyünde hayvan üretecisi Hidayet Ağaoğlu tarafından adrese teslim kurbanlık satışı başladı. Hidayet Ağaoğlu,6-12 aylık kurbanlık kuzu fiyatlarının 600-750 tl civarında 12-18 aylık kurbanlık kuzu fiyatlarının 750-900 tl   aralığında satışa sunulduğunu, kesim, vekaletle kesim ve dağıtımını ücretsiz olarak yaptıklarını ifade etti.

Kurbanlık alan müşterilerin kurbanlıklarını seçmelerinin ardından bayramdan önce arefe günü adreslerine dağımının  veya Kurban Bayramı günü kesimini ücretsiz olarak yaptıklarını, isteyen müşterilerinin vekaletlerinin alınarak, kesilmiş, parçalanmış halde poşetlerenek evlerine veya belirttikleri adrese kadar ulaştırdıklarını ifade etti.  Son 3-4 yıldır bu şekilde Niğdelilere ve Borlulara hizmet veren hayvan üreticisi Hidayet Ağaoğlu, Kurban kesecek müşterilerine uygun  fiyattan başlayarak, ücretsiz randevulu kesim, ücretsiz adrese canlı teslim ve yine ücretsiz adrese kesilmiş ve parçalanmış teslim edebileceklerini söyledi.

 Kurban kesecek vatandaşlarımız için her türlü kolaylığı sağlayan Kurbanlık Koyun üreticisi ve satıcısı Hidayet Ağaoğlu'na ulaşmak için  0505 821 34 00 numarayı aramak yeterli..


 

Kaynak: TİYO AJANS

İlgili Galeriler