Kombassan’dan KOP İdaresi’ne ziyaret

Şahin: “KOP İdaresi, Bölge için önemli bir fırsat”

EKONOMİ 29.03.2013, 14:10 01.04.2013, 15:35
508
Kombassan’dan KOP İdaresi’ne ziyaret
banner830
 Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin, KOP İdaresi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu’nu ziyaret etti.


Ziyarette KOP İdaresi ve Eylem Planı çalışmaları hakkında bilgi veren Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu, bölgenin kalkınmasında bütün kurum ve kuruluşlarla birlikte işbirliği içinde çalıştıklarını söyledi. Niğde, Aksaray, Karaman, Konya illerinden oluşan KOP Bölgesinde fiziki ve iktisadi sermayenin geliştirilmesini önemsediklerini vurgulayan Başkan Babaoğlu, “Bölgemizde istihdamı artıracak, vatandaşların gelir düzeyini yükseltecek, sosyal diyalog ile dayanışma kültürünü güçlendirecek çalışmalara büyük önem veriyoruz” diye konuştu.Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin de, KOP İdaresi’nin bölgenin kalkınması için önemli bir fırsat olduğunu vurguladı. Kombassan’ın yurtiçinde ve dışında toplam 8 sektörde, 18 şirket, 32 tesis, 6 bin direkt, 15 bin endirekt çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmekte olduğunu belirten Şahin şunları söyledi: “Tüm yatırımlarımızda, bölge ve ülke insanı ile ekonomisinin gelişerek yükselmesi hedefliyoruz. Sağlanan istihdamla, işsizliğin azaltılmasına destek olmayı ve bölge ekonomisine canlılık kazandırmayı amaçlıyoruz.”

 

Yorumlar (0)
Son Yorumlar
Çocuk evlilikleri ile ilgili mücadele konulu, Sağlık Müdürlüğü ve Niğde Üniversitesinin 2012 de güzel bir projesi vardı.Projeyi Valilik de destekliyordu.Ama zamanın sağlık Müdürü 'daha sonra FETÖ den ihraç edildi)bu proje çalışmasını durdurdu daha doğrusu iptal etti.Bu hainlerin her konuda ihanetleri olduğu gibi bu konu da da ihanetlerinin bedelini Niğde halkı ödedi.FETÖ cü eski sağlık müdürüne bazı siyasiler sahip çıktı FETÖ borsası doktor olarak memuriyete geri döndürüldü.Şimdi nerelerde ne iş yapıyor bilmiyoruz ama Niğde halkına ihanetleri oldukça fazla oldu.Bu kişiye en fazla destek çıkan eski il başkanı muhasebeci vatandaş da siyaset çöplüğündeki yerini aldı.
Sayın Başkan Nutuk da dağıtmanızı bekliyoruz.
En iyi Tacirlik günümüzde Din üzerinden yapılıyor. Her zaman böyle olmuştur ve Olmaya devam edecek gibi Sanki Cami yaptırmak isteyenler O bölgedeki camilerin adedini ve Cemaat sayılarını hesaplasalar böyle şeyler Sadece Din istismarıdır Bu Arkadaşlar Cumadan Cumaya Camiye geliyor oda siyasetçi oldukları için birşeylerin üzerini örtecek hareketler bunlar
Sözde AVM' mizde olacaktı.
Cami yaptırıyoruz derler, belediyeden iki akrabası kendi çift maaş alır.
10°
açık
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:21
Güneş 05:50
Öğle 12:45
İkindi 16:29
Akşam 19:30
Yatsı 20:53
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@