Üniversite Sanayi İşbirliğinde Bir Adım Daha…

Niğde Üniversitesi, kent ve sanayi ile yürüttüğü işbirliği çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

EĞİTİM 11.05.2012, 17:14 11.05.2012, 17:14
718
Üniversite Sanayi İşbirliğinde Bir Adım Daha…
banner830
 Niğde Üniversitesi, kent ve sanayi ile yürüttüğü işbirliği çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yapılan işbirliği çalışmaları kapsamında son olarak ilimizin önemli sanayi kuruluşlarından Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. yöneticileri ile öğrenciler  bir araya geldi. 


“Niğde Üniversitesi-Ditaş Buluşması-
1” adı verilen ve Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Bayrak, Rektör Başdanışmanı Prof. Dr. Mahmut Dursun Mat, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Selen Doğan, öğretim elemanları  ve öğrenciler katıldı.

Etkinlik Ditaş Pazarlama ve Ürün Yönetimi Müdürü Mehmet Buğra Bilen’in, öğrencilere firma hakkında bilgi vermesiyle başladı.

Daha sonra Ditaş İnsan Kaynakları Planlama ve Geliştirme Uzmanı Akal Saraçoğlu etkili cv hazırlama teknikleri hakkında bilgiler verdi.

Ditaş yöneticileri; Pazarlama ve Ürün Yönetimi Müdürü Mehmet Buğra Bilen, Mühendislik ve Ar-Ge Müdürü Tuna Saraçoğlu, Çevre Mühendisi Ümit Ömür ve Uluslararası İlişkiler- Avrupa Birliği Uzmanı Bahar Sinal Özcan’ın kariyer öykülerini anlatıp öğrencilerin sorularını cevaplamalarıyla devam eden etkinlik öğrencilere sürpriz hediyelerin dağıtılmasıyla sona erdi.

Etkinlik sonunda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Bayrak, Ditaş İnsan Kaynakları Planlama ve Geliştirme Uzmanı Akal Saraçoğlu’na Ditaş çalışanları adına plaket takdim ederek teşekkür etti.Yorumlar (0)
Son Yorumlar
Çocuk evlilikleri ile ilgili mücadele konulu, Sağlık Müdürlüğü ve Niğde Üniversitesinin 2012 de güzel bir projesi vardı.Projeyi Valilik de destekliyordu.Ama zamanın sağlık Müdürü 'daha sonra FETÖ den ihraç edildi)bu proje çalışmasını durdurdu daha doğrusu iptal etti.Bu hainlerin her konuda ihanetleri olduğu gibi bu konu da da ihanetlerinin bedelini Niğde halkı ödedi.FETÖ cü eski sağlık müdürüne bazı siyasiler sahip çıktı FETÖ borsası doktor olarak memuriyete geri döndürüldü.Şimdi nerelerde ne iş yapıyor bilmiyoruz ama Niğde halkına ihanetleri oldukça fazla oldu.Bu kişiye en fazla destek çıkan eski il başkanı muhasebeci vatandaş da siyaset çöplüğündeki yerini aldı.
Sayın Başkan Nutuk da dağıtmanızı bekliyoruz.
En iyi Tacirlik günümüzde Din üzerinden yapılıyor. Her zaman böyle olmuştur ve Olmaya devam edecek gibi Sanki Cami yaptırmak isteyenler O bölgedeki camilerin adedini ve Cemaat sayılarını hesaplasalar böyle şeyler Sadece Din istismarıdır Bu Arkadaşlar Cumadan Cumaya Camiye geliyor oda siyasetçi oldukları için birşeylerin üzerini örtecek hareketler bunlar
Sözde AVM' mizde olacaktı.
Cami yaptırıyoruz derler, belediyeden iki akrabası kendi çift maaş alır.
10°
açık
24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60 24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 23 Nisan 2021
İmsak 04:21
Güneş 05:50
Öğle 12:45
İkindi 16:29
Akşam 19:30
Yatsı 20:53
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@