Niğde Geneli 326 Öğretmenin Görev Yeri Değişti

İçi isteğe bağlı yer değiştirme listesi Vali Barut tarafından onaylandı

EĞİTİM 22.07.2013, 18:23 25.07.2013, 00:51
8985
Niğde Geneli 326 Öğretmenin Görev Yeri Değişti
banner830

 Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan 2013 Yılı İl İçi İsteğe Bağlı Yerdeğiştirme taslak listesi Vali Alim Barut tarafından onaylandı. Vali Barut’un onayladığı tayin listesi açıklandı.2013 Yılı İl İçi İsteğe Bağlı Yerdeğiştirme Sonuçları onay Listesinde branşlarına göre yer alan 326 öğretmenin yeni görev yerleri şöyle:

BEDEN EĞİTİMİ: Cumali Çakır Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Esma Avşar Kırkpınar Hacı Süleyman Filibeli Ortaokulu, Kemal Koçyiğit Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Necla Özpoyraz Fertek Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi, Nesrin Çokol Bor Bahçeli Gazi Ortaokulu, Okay Uygur Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu, Ramazan Nebili Bor Sevim ve Abdullah Antundal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Ramazan Yılmaz Çiftlik Anadolu Lisesi, Sefa Polat Niğde Kanunu Sultan Süleyman Ortaokulu, Serkan Tanrıbuyur Niğde Kanunu Sultan Süleyman Ortaokulu, Sevilay Karadaş Merkez Alpaslan Ortaokulu, Ümmü Ak Merkez Kemal Aydoğan Ortaokulu, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ: Alparslan Salih Odabaş Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Fatma Gülcan Kara Niğde Mevlana Ortaokulu, Fatma Zehra Sunay Bor İmam Hatip Ortaokulu, Fırat Akbulut Bor Fahri Kirt Ortaokulu, Gülşen Çevik Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Mehmet Akif İllez Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Zaide Kaplan Niğde İmam Hatip Ortaokulu, BİYOLOJİ: Halime Ünlüer Niğde Anadolu Lisesi,Hikmet Tekin Çiftlik Anadolu Lisesi, Neva Akdoğan Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yadigar Yıldırım Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, COĞRAFYA: Erdoğan Tunç Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, İlker Mücahit Kabasolak Niğde Atatürk Sağlık Meslek Lisesi, Murat Güner Bor İmam Hatip Lisesi, DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ: Abuzer Ceylan Niğde Atatürk Anadolu Lisesi, Ahmet Gökçe Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Ali Cırık Kanuni Niğde Sultan Süleyman Ortaokulu, Bilal Yüksel Niğde Atatürk Ortaokulu, Fatih Memiş Niğde Alpaslan Ortaokulu, Fatma Zehra Türkan Niğde Ovacık Şehit Bayram Aksoy Ortaokulu, Hacı İbrahim Mumcu Niğde Atatürk Anadolu Lisesi, Hava Ertuğrul Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Kadriye Dilber Saruhan Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe, Muhammet Sami Aliboğa Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Murtaza Öztürk Niğde Mevlana Ortaokulu, Mürsel Keçeli Çamardı İmam Hatip Lisesi, Cumali Erdem Bor Fen Lisesi, Rabia Güvenç Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu, Ramazan Yaman Bor Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Selami Özsaraç Bor TOKİ Ortaokulu, FELSEFE: Elif Özerdem Merkez Yıldıztepe Hacıabdullah Şehit Mehmet Kayahan ÇPL, Erdoğan Özben Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Hikmet Akdemir Bor Atatürk Anadolu Lisesi, FEN BİLİMLERİ FEN VE TEKNOLOJİ: Adem Berber Yıldıztepe Zeynep Erdem Ortaokulu,Arif Demirci Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Cumali Sinri Niğde Mehmet ve Emet Aydoğan İlkokulu, Deniz Güler Bor Cumhuriyet Ortaokulu, Habib Şafak Niğde Nezihe ve Tahsin Kitapçı İlkokulu, Mehmet Uysal Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu, Osman Evren Niğde 5 Şubat Ortaokulu, Önder Adem Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Özlem Kayran Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu, Sabire Aydoğan Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Seher Özeken Bor Kayı Ortaokulu, Serkan Çelebi Bor Fahri Kirt Ortaokulu, Sertaç Sıga Niğde Değirmenli Ortaokulu, Yalçın Kış Bor İmam Hatip Ortaokulu, FİZİK: Abdullah Mumcu Niğde Anadolu Lisesi, Saim Öngü Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, GİŞİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ: Şebnem Üçer Niğde Kız Teknik ve Meslek Lisesi, GÖRSEL SANATLAR RESİM: Cengiz Eroğlu Niğde 5 Şubat Ortaokulu, İpek Dursunüst Saruhan Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe, Özgür Canıtez Fertek Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi, Ramazan Demir Bor Akın Gönen Lisesi, Şenay Yıldızgöz Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİ: Beyza Sezer Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Deniz ünlü Niğde Gazi Ortaokulu, Döndü Dursun Niğde İmam Hatip Lisesi, Esra Çetin Niğde Gazi Ortaokulu, Esra Kılıçdağı Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu, Ezgi Çetin Bor Kemerhisar Hisar Ortaokulu,Fahri Öksüz Niğde Atatürk Ortaokulu, Hikmet Yılmaz Bor Fahri Kirt Ortaokulu, İsa Kaya Niğde Alpaslan Ortaokulu, İsmail Sezer Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Kiraz Koç Niğde Ovacık Şehit Bayram Aksoy Ortaokulu, Mahmut Koyun Yeşilgölcük Şehit Osman Turgut Ortaokulu, Makbule Deniz İlhan Bor TOKİ Ortaokulu, Mevlüt Kaçgan Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Neslihan Fıçıcıoğlu Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Osman Asmakaya Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu, Pakize Buhra Kavas Bor İmam Hatip Ortaokulu, Salim Söyler Bor Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu,Serdar Akmeşe Niğde 19 Mayıs Ortaokulu, Sibel Küçük Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Sibel Özdemir Niğde Mevlana Ortaokulu, Şakir Bingöl Çiftlik Kula Ortaokulu, Şevket Şahin Niğde 19 Mayıs Ortaokulu, Yasemin Öner Topaktaş Niğde 5 Şubat Ortaokulu, İNGİLİZCE: Akif Kaplan Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Arzu Yalçın Hıra Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Asuman Tufan Bor Kemerhisar Hisar Ortaokulu, Aygül Batun Niğde Kemal Aydoğan İlkokulu, Banu Özel Niğde Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Betül Eren Niğde Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi, Cumhur Köksal Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Çiğdem Yayla Niğde Hazım Tepeyran İlkokulu, Ebra Altunok Niğde Alpaslan İlkokulu, Esra Ceylan Bor Mehmet Rasim Dede İlkokulu, Fatma Ergin Niğde Behzat Ecemiş İlkokulu, Gülden Öz Altunhisar 75. Yıl Lisesi, Gülnaz Güçlüer Niğde Alpaslan Ortaokulu, Gülsüm Tuncer Bor Fahri Kirt Ortaokulu, Hasan Hüseyin Zavarcı Niğde 5 Şubat İlkokulu, Leyla Adem Bor Mehmet Güleç İlkokulu, Mehmet Akif Yağmur Bor Cumhuriyet İlkokulu, Nazmiye Akdağ Çetin Niğde Selçuk İlkokulu, Nebile Zehra Abacı Niğde Fatih Lisesi, Nefise Yeşildal Niğde 19 Mayıs Ortaokulu, Orhan Kuzucu Bor Fen Lisesi, Sibel Dokucu Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu, Şehmus Gümüş Bor Asım Eren Ortaokulu, Taner Yeniyurt Niğde Atatürk Anadolu Lisesi, Yasemin Geçer Bor TOKİ İlkokulu, Zuhal İşbaşar Niğde Cumhuriyet İlkokulu, KİMYA KİMYA TEKNOLOJİ: Kemal Gümüş Niğde Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi, Yasemin Aydın Cumhuriyet Anadolu Lisesi, MATEMATİK: Ayşe Sahre Bay Yeşilgölcük Şehit Recep Tektaş ÇPL, Aytaç Aslım Bor TOKİ Anadolu Öğretmen Lisesi, Ferhat Karaçor Bor Fen Lisesi, Reyhan Doğan Kuzucu Bor İmam Hatip Lisesi, Sevgi Çalışkan Yakut Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şengül Çınar Bor Fen Lisesi, Veysel Kılavuz Bor TOKİ Anadolu Öğretmen Lisesi, MÜZİK: Akile Töre Gençoğlu Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Burcu Atalokoğlu Saruyan Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe, Erdinç Eser Bor Atatürk Anadolu Lisesi, Esen Sezer Niğde 5 Şubat Ortaokulu, Hasan Barış Ataseven Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi, Hatice İzmir Niğde İmam Hatip Ortaokulu, OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ: Ayşe Demirdirek Niğde Dumlupınar İlkokulu, Firdevs Sanem Soylu Niğde Tepeköy İlkokulu, Funda Ümit Niğde Nasrettin Hoca Anaokulu, Gökcen Kiper Niğde 19 Mayıs Ortaokulu, Gülsüm Kaya Altunhisar Zübeyde Hanım Anaokulu, Hatice Yenel Niğde Hasrettin Hoca Anaokulu, Hülya Kırlı Niğde Edikli Şehit Ayhan Arıkan İlkokulu, Makbule Ülkü Can Altunhisar Yakacık 80. Yıl Atatürk Ortaokulu, Nur Ulusoy Çamardı Celaller Şehit Halil Gelen İlkokulu, Özlem Bilgiç Bor Tepeköy Altınova İlkokulu, Özlem Çeltek Niğde Edikli Atatürk İlkokulu, Sibel Erbay Bor Şehit Cihangir Bekiş Anaokulu, REHBER ÖĞRETMEN: Bilal Yasir Öztürk Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Fatih Özmen Niğde Alpaslan Ortaokulu, Gülcan Öztürk Niğde Ticaret Meslek Lisesi, Gürcan Şeker Niğde Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi, Hasan Abdullah Gültekin Niğde Alay İlkokulu, Hatice Türkarslan Yeşilgölcük Şehit Osman Turgut Ortaokulu, Mahmut Kayhan Niğde 23 Nisan Havacılar İlkokulu, Mehmet Keleş Çiftlik Anadolu Lisesi, Muhammed Selim Cengizoğlu Çiftlik Kula İlkokulu, Ömer Oymak Niğde Zahide Zefer İlkokulu, Rameysa Ekin Niğde Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi, Sonay Doğançiçek Bor Mehmet Rasim Dede İlkokulu, Tolgahan Şimşek Niğde Cemil Meriç Görme Engelliler Ortaokulu, Tuba Baldır Niğde Nasrettin Hoca Anaokulu, SINIF ÖĞRETMENLİĞİ: Abdi Gençer Niğde Nezihe Tahsin Kitapçı İlkokulu, Abdullah Dinç Niğde Halil Hitapçı İlkokulu, Ahmet İzmir Niğde Kemal Çetintürk İlkokulu, Ali Ceylan Altunhisar İstiklal İlkokulu, Alpaslan Durutürk Niğde Mehmet ve Emet Aydoğan İlkokulu, Ata Özgür Özentürk Niğde 75. Yıl Mustafa Altuncu İlkokulu, Aygün Hazer Niğde Karaatlı Şehit Şahin Yılmaz İlkokulu, Aynur Demirkol Bağlama Şehit Adnan Savaş İlkokulu, Aysun Yıldız Niğde Kemal Çetintürk İlkokulu, Banu Öztürk Niğde 19 Mayıs Ortaokulu, Belgin Özerson Niğde 23 Nisan Havacılar İlkokulu, Bilal Bayraktar Niğde Zahide Sefer İlkokulu, Buket Çavuşoğlu Niğde Atatürk Ortaokulu, Burhan Biçer Bor Bayak İlkokulu, Cihan Uslu Bor Kızılca Atatürk İlkokulu, Deniz Çalışkan Niğde Çarıklı Mehmet Babar İlkokulu, Dilek Yıldırım Niğde Edikli Şehit Akyan Arıkan İlkokulu, Doğan Kayacan Niğde Cumhuriyet İlkokulu, Dursun Hınçer Bor Menderes İlkokulu, Ebru Yaramancı Niğde 5 Şubat Ortaokulu, Ekrem Özyön Niğde Alay İlkokulu, Emine Bağışladı Niğde Memnune Türker Altuncu İlkokulu, Emrah Uğuz Niğde Karaltı Şehit Şahin Yılmaz İlkokulu, Ertan Çağlar Niğde Değirmenli Atatürk İlkokulu, Esra Toptaş Değirmenli Adnan Menderes İlkokulu, Faruk Çetin Niğde 19 Mayıs Ortaokulu, Fatih Sakallı Memnune-Türker Altuncu İlkokulu, Fatma Gecegelen Bor Bekir Sami Baran İlkokulu, Fazilet Yurteri Niğde Nezihe veTahsin Kitapçı İlkokulu, Ferhat Dağcı Bor TOKİ İlkokulu, Filiz Çelenay Niğde Edikli Şehit Ayhan Arıkan İlkokulu, Gülbeyaz Agan Mehmet ve Emet Aydoğan İlkokulu, Gülden Sapmaz Çiftlik Bozköy İlkokulu, Gülseren Öztürk Mehmet ve Emet Aydoğan İlkokulu, Gülüşan Yirik Bağlama Şehit Adnan Savaş İlkokulu, Gündoğdu Akçam Mehmet ve Emet Aydoğan İlkokulu, Gürsel Çavuşoğlu Niğde Kemal Aydoğan İlkokulu, Habibe Eyison Niğde 19 Mayıs İlkokulu, Halis Sakman Niğde Cumhuriyet İlkokulu, Hamide Eda Ulusoy Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, İrfan Yazıcı Niğde Zahide Sefer İlkokulu, Lamia Fatma Aslantürk Niğde Elmalı İlkokulu, Leyla Eroğlu Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Lütfiye Dikener Edikli Şehit İnsan Yarımkulak İlkokulu, Makbule Demirdilek Ovacık Şehit Bayram Aksoy İlkokulu, Mehmet Özer Mehmet ve Emet Aydoğan İlkokulu, Mehmet Tükay Edikli Şehit Ayhan Arıkan İlkokulu, Mehmet Usluer Bor Balcı 100. Yıl İlkokulu, Mehtap Pehlivan Merkez Tırhan Ümit Güneş İlkokulu, Melihat Uysal Cumhuriyet İlkokulu, Meryem Zühal Işık Doğan Niğde Atatürk Ortaokulu, Mevlana Erdoğan Bor Çukurkuyu Fatma Erol İlkokulu, Murat Yenel Bor 29 Ekim İlkokulu, Mustafa S oylu Yeşilgölcük Cumhuriyet İlkokulu, Mustafa Us Niğde Alay İlkokulu, Mustafa Yaka Bor Halaç İlkokulu, Müslüm Sefer Niğde Asım ve Zeynep Ecemiş İlkokulu, Nacide Aydoğan Niğde Alay İlkokulu, Nalan Felek Bor TOKİ İlkokulu, Neşe Yıldızgöz Niğde Cumhuriyet İlkokulu, Nezihe Us Bor Menderes İlkokulu, Nilgün Canlıer Niğde Çayırlı Şehit Ayhan Karagöz İlkokulu, Niyazi Ceyhan Niğde Selçuk İlkokulu, Nuri Özengün Niğde Kemal Çetintürk İlkokulu, Olcay Ayan Bor Mahmut Özenç İlkokulu, Ömer Murat Yığın Bor 29 Ekim İlkokulu, Özay Kansüt Bor TOKİ İlkokulu, Özgür Sayar Niğde Murtaza ve Naile Uyanık İlkokulu, Özlem Yıkılmaz Niğde Edikli Atatürk İlkokulu, Pelin İlhan Kuzu Niğde Alay İlkokulu, Recep Tatlı Niğde Atatürk Ortaokulu, Sabiha Gürses Niğde 23 Nisan Havacılar İlkokulu, Sadi Tuncer Niğde Konaklı İlkokulu, Selma Ülgen Küçük Niğde Himmetli İlkokulu, Semra Koçyiğit Niğde Cumhuriyet İlkokulu, Server Ece Tabaru Altunhisar Karakapı İlkokulu, Sibel Akpınar Niğde Aktaş Şehit Yüksel Kabaca İlkokulu, Sibel Tanrıverdi Niğde Atatürk Ortaokulu, Sonay Akkaya Niğde Kiledere Şehit Bülent Tunçbilek İlkokulu, Sonay Erdem Niğde Merkez Gösterli İlkokulu, Süleyman Balcı Çamardı Nazmiye Pınar İlkokulu, Şadıman Güneş Niğde Mehmet ve Emet Aydoğan İlkokulu, Şadi Anıl Bor Zafer İlkokulu, Tuba Karabulut Niğde Çayırlı Şehit Ayhan Karagöz İlkokulu, Turgut Acar Niğde Asım ve Zeynep Ecemiş İlkokulu, Ümmiye Tutaş Niğde 75. Yıl Mustafa Altuncu İlkokulu, Vahide Şahin Niğde Cumhuriyet İlkokulu, Vedat Özmen Niğde Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Veli Hayta Çiftlik Şehit Şakir Tekin İlkokulu, Yalçın Kocabaş Niğde Asım ve Zeynep Ecemiş İlkokulu, Yasemin Kurt Niğde Alay İlkokulu, Yusuf Günay Niğde Edikli Atatürk İlkokulu, Zeliha Akpınar Aşlama Mukadder Murat Bayatlı İlkokulu, Ziya Güçlü Asım ve Zeynep Ecemiş İlkokulu, SOSYAL BİLGİLER:Ahmet Ulusoy Niğde 23 Nisan Havacılar Ortaokulu, Aslı Atakaya Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Çiğdem Yenel Bor Kamil Alakuş Ortaokulu, Ender Gül Bor Cumhuriyet Ortaokulu, Hacer Tozcu Çetin Niğde 5 Şubat Ortaokulu, Hatice Türkmenoğlu Altunhisar İmam Hatip Ortaokulu, Mehmet Ecer Niğde Atatürk Ortaokulu, Mehmet Kamar Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Mete Özbek Niğde Değirmenli Atatürk İlkokulu, Nurşen Gören Ulukışla İmam Hatip Ortaokulu, Oktay Ödemiş Niğde Güllüce Ortaokulu, Ömer Bozkurt Nezihe ve Tahsin Kitapçı İlkokulu, Selmani Çalık Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Semra Güneş Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Sinan Tekin Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu, Yasemin Yıldırım Sarıcalı Bor Kemerhisar Hisar Ortaokulu, TARİH: Bülent Çetin Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Hakan Koç Niğde Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Mevlüde Karakurt Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Nuray Ünal Niğde Cumhuriyet Lisesi, Oğuzhan Tiryaki Bor Atatürk Anadolu Lisesi, Ömer Aksoy Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Selim Baş Niğde Fatih Anadolu Lisesi, TEKNOLOJİ VE TASARIM: Adem Kan Mehmet ve Emet Aydoğan İlkokulu, Mesut Payhan Merkez Kömürcü Çanakkale Şehitleri Ortaokulu, Metin Lüleci Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Nilgün Sök Niğde Hazır Tepeyran İlkokulu, Serpil Arslan Edikli Şehit İhsan Yarımkulak Ortaokulu, Tolgahan Aktekin Çiftlik Çardak Ortaokulu, Uğur Eraslan Merkez Dündarlı 100. Yıl Ortaokulu, TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI: Esin Güçlüer Niğde 75. Yıl Mehmet Göker Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Hakan Kaleci Niğde Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Hüseyin Badas Bor İmam Hatip Lisesi, İbrahim Örs Faik Şahenk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Murat Akalın Niğde Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Neşe Karabağ Bor Fen Lisesi, Osman Budaklı 75. Yıl Mehmet Göker Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Ömer Akçam Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi, Selma Biçer Koçaklı Bor İrfan İlk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Sema Akçay Bor Atatürk Anadolu Lisesi, Şükriye Duygu Bayram Bor Akın Gönen Anadolu Lisesi, Tülin Yücel Ertürk Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi, TÜRKÇE: Ali Aydın Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Atiye Tezcan Cemil Meriç Görme Engelliler Ortaokulu, Demet Noyan Angı Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Derya Bayraktar Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Edebiye Şimşek Bor Cumhuriyet Ortaokulu, Elif Keskin Bor İmam Hatip Ortaokulu, Erdem Atabey Bor Fahri Kirt Ortaokulu, Esma Gümüş Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Fatma Sağ Bor Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Gonca Kaf Kunt Bor balcı 100. Yıl Ortaokulu, Hakan Odabaşı Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Hamiyet Ergin Niğde Alpaslan Ortaokulu, Hatice Uğuz Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Kemal Alas Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Mehmet Durmaz Bor Cumhuriyet Ortaokulu, Melda Karaca Niğde Fesleğen Eczacı Necla Filibeli Ortaokulu, Muhammet Mustafa Ulu Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Naşide Özkan Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu, Özge Erkayıran Niğde Konaklı Ortaokulu, Özge Etkar Niğde Gazi Ortaokulu, Özlem Eroğlan Bor İmam Hatip Ortaokulu, Raşide Erboğa Niğde Kemal Aydoğan Ortaokulu, Rezzan Tokgöz Niğde Halil Kitapçı İlkokulu, Saime Perimcek Memiş Niğde Atatürk Ortaokulu, Sevinç Güçlü Niğde 5 Şubat Ortaokulu, Sibel Yurttaş Ayan Niğde 19 Mayıs Ortaokulu, Şafak Şahin Niğde Mevlana Ortaokulu, Şakir Musalli Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Ümmügülsüm Sarı Niğde Sazlıca Ortaokulu, Zeynep Yağmur Bor Atatürk Ortaokulu, ZİHİN ENGELLİLER SINIFI ÖĞRETMENLİĞİ: Dilek Mavi Öztürk Niğde Fertek Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi, Yusuf Adıyaman Niğde Gazi İlkokulu olarak yeni görev yerleri listede belirlendi.

Yorumlar (2)
Yunus Onurlu 6 yıl önce
atanan öğretmenlere hayırlı olsun. kiralık ev arayanlar lütfen sahibinden.com ve emlak.net sitelerindeki ilanlara baksınlar. emlakçılara para kaptırmasınlar.
JJsıksjxk 3 yıl önce
Nzıalso
banner833
kapalı
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivasspor 14 30
2. Beşiktaş 14 27
3. Trabzonspor 14 26
4. Başakşehir 14 26
5. Fenerbahçe 14 25
6. Galatasaray 14 23
7. Alanyaspor 14 22
8. Göztepe 14 20
9. Malatyaspor 14 20
10. Denizlispor 14 18
11. Çaykur Rizespor 13 17
12. Gaziantep FK 14 17
13. Gençlerbirliği 14 14
14. Konyaspor 14 14
15. Kasımpaşa 14 12
16. Antalyaspor 14 12
17. Ankaragücü 14 9
18. Kayserispor 13 7
Takımlar O P
1. Hatayspor 14 30
2. Akhisar Bld.Spor 14 25
3. Erzurum BB 14 24
4. Bursaspor 14 23
5. Ümraniye 14 22
6. Keçiörengücü 13 21
7. Menemen Belediyespor 13 21
8. Fatih Karagümrük 14 20
9. Balıkesirspor 14 19
10. Giresunspor 14 19
11. Adana Demirspor 14 18
12. Altay 14 17
13. İstanbulspor 14 15
14. Altınordu 14 13
15. Osmanlıspor 14 11
16. Boluspor 14 11
17. Adanaspor 14 9
18. Eskişehirspor 14 5
Takımlar O P
1. Liverpool 16 46
2. Leicester City 16 38
3. Man City 16 32
4. Chelsea 16 29
5. M. United 16 24
6. Wolverhampton 16 24
7. Tottenham 16 23
8. Sheffield United 16 22
9. Crystal Palace 16 22
10. Newcastle 16 22
11. Arsenal 15 19
12. Brighton 16 19
13. Burnley 16 18
14. Everton 16 17
15. Bournemouth 16 16
16. West Ham 15 16
17. Aston Villa 16 15
18. Southampton 16 15
19. Norwich City 16 11
20. Watford 16 9
Takımlar O P
1. Barcelona 15 34
2. Real Madrid 15 34
3. Sevilla 16 31
4. Real Sociedad 16 27
5. Getafe 16 27
6. Athletic Bilbao 16 26
7. Atletico Madrid 16 26
8. Valencia 16 26
9. Granada 16 24
10. Osasuna 16 23
11. Real Betis 16 22
12. Levante 16 20
13. Villarreal 16 19
14. Real Valladolid 16 19
15. Deportivo Alaves 16 18
16. Eibar 16 15
17. Mallorca 16 14
18. Celta de Vigo 16 13
19. Leganés 16 9
20. Espanyol 16 9
banner219
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@